25001 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • Luposan Luposan Gelenkkraft Pellets 180g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €12,99 €72,17/kg

  • Finnern Kattovit Feline Gastro Truthahn 175g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,95 €5,43/kg

  • JR Farm Birken-Ernte 40g

    JR Farm JR Farm Birken-Ernte 40g

    Loppu varastosta

    Ein Nagerleben wie in freier Natur mit gesunden Birken-Zweigen in ihrer ursprünglichsten Form.

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,39 €84,75/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €6,95 €49,64/kg

  • Luposan Luposan Dog Gelenkkraft 150g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €9,99 €66,60/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Hair & Skin - Sensitive 10kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €57,95 €5,80/kg

  • Classic Dog Classic Dog Nature Reis-Gemüse Mischung 1,5kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €9,59 €6,39/kg

  • Schesir Schesir Kitten Thunfisch & Aloe 85 g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,15 €13,53/kg

  • Luposan Luposan Dog LupoCox-GRA 750g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €39,99 €53,32/kg

  • Schesir Schesir Dose in Brühe Thunfisch 70g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,55 €22,14/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Tetra Recard Large 190g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,39 €7,32/kg

  • Bozita Robur Bozita Robur Maintenance Mini 27/17 12kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €52,95 €4,41/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.