AVADA - Parhaiten myyvät

6015 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • Vähissä Carocroc Puppy Large Breed

    CAROCROC CaroCroc Puppy - Suurten pentujen terveen kasvun tukemiseen - 3–12,5 kg

    Tiistai toimitetaan - 1 jäljellä varastossa

    CaroCroc Puppy Large Breed on kehitetty erityisesti keskikokoisten ja suurten rotujen pennuille ja nuorille koirille. Nämä paisutetut, rapeat palat ovat helposti sulavia ja sisältävät kaikki välttämättömät ravintoaineet, joita pentusi tarvitsee terveen kasvun ja vahvojen luuston ylläpitämiseen. Optimaalisen proteiinin, rasvan sekä omega-3- ja omega-6-rasvahappojen suhteen ansiosta tämä ruoka tukee yleistä terveyttä, kiiltävää turkkia ja vahvaa vastustuskykyä. CaroCroc Puppy Large Breed on vapaa keinotekoisista lisäaineista ja tarjoaa korkealaatuisia luonnollisia ainesosia sujuvaa kasvatusta varten. Miksi valita CaroCroc Puppy Large Breed? Erityisesti suurille roduille: Edistää tervettä kasvua ja vahvaa luustoa. Helposti sulava: Sopii herkälle vatsalle. Omega-3- ja -6-rasvahapot: Terveelle iholle ja kiiltävälle turkille. Korkealaatuiset ainesosat: Ei keinotekoisia lisäaineita ja erittäin maukas. Edut: Erityisesti kehitetty vastaamaan keskikokoisten ja suurten pentujen tarpeisiin. Tukee luuston ja nivelten kehitystä. Runsaasti luonnollisia ainesosia, erittäin maittava. Haittoja: Ei sovellu pienille rotujen pennuille. Yhdiste: Eläinproteiiniuute (26 %), lihasekoitus (21 %), maissi, vehnä, siipikarja (8 %), ohra, hydrolysoitu kollageeniproteiini (5,5 %), eläinrasva (siipikarja, naudanliha), riisi, riisileseet, vehnäjauho, kalaöljy (1,5 %), hydrolysoitu kananmaksa, juurikasmassa, pellavansiemenet, hemoglobiini, kivennäisaineet, selluloosa. Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini 27 %, raakarasva 16 %, raakakuitu 2,5 %, raakatuhka 6 %, kosteus 10 %, kalsium 1,3 %, fosfori 1 %. Käyttöohjeet: Aloita ruokinta 4. elinviikosta alkaen. Keskikokoisille pennuille suositellaan CaroCroc Puppy Large Breed -ruokaa 5 kuukauden ikään asti, minkä jälkeen voit siirtyä junior- tai aikuisten ruokaan. Suuret rodut voivat käyttää tätä kuivaruokaa 15 kuukauden ikään asti. Ruoki vähintään kaksi kertaa päivässä ja kostuta kuivaruoka haalealla vedellä, jos pennulla on vaikeuksia syödä. Tarjoa aina raikasta juomavettä. Tietoja CaroCrocista: CaroCroc yhdistää yli 30 vuoden kokemuksen lemmikkieläinten ruoasta tieteellisesti todistettuihin resepteihin. Tuotemerkki tunnetaan korkealaatuisesta, luonnollisesta ruoastaan, joka on räätälöity erityisesti koirien tarpeisiin eri elämänvaiheissa. Näytä lisää palatyyppejä: Löydä lisää koiranruokia täältä. Sisällys: 3–12,5 kg

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 1 jäljellä varastossa

    €13,95 - €46,95€3,76/kg

  • Carocroc Puppy

    CAROCROC CaroCroc Puppy - Pentujen terveen kasvun edistämiseksi - 3 kg tai 12,5 kg

    Tiistai toimitetaan - 7 jäljellä varastossa

    CaroCroc Puppy on täysravinto, runsaasti ravintoa sisältävä ja helposti sulava ruoka, joka on kehitetty erityisesti pienten rotujen pennuille ja nuorille koirille. Nämä rapeat palat sisältävät runsaasti siipikarjan ja eläinproteiinia ja välttämättömiä ravintoaineita terveelle kasvulle ja kehitykselle. Omega-3- ja -6-rasvahappojen ansiosta ruoka tukee kiiltävää turkkia, tervettä ihoa ja vahvaa vastustuskykyä. CaroCroc Puppyn avulla voit kasvattaa pentusi turvallisesti ja huolettomasti neljän viikon iästä alkaen. Miksi valita CaroCroc Puppy? Täysravinto: Sisältää kaikki pennuille välttämättömät rakennuspalikat. Omega-3 ja -6: Terveelle iholle ja kiiltävälle turkille. Rapsakat palat: Edistää pureskelua ja tukee terveitä hampaita. Helposti sulava: Sopii herkälle vatsalle. Edut: Sopii neljännestä elinviikosta alkaen. Edistää tervettä kasvua ja vahvaa vastustuskykyä. Maukas koostumus ja erittäin maittava. Haittoja: Erityisesti pienille roduille suunnattu; suuremmat rodut tarvitsevat CaroCroc Puppy Large -ruoan. Yhdiste: Siipikarja (34 %), eläinproteiiniuute (27 %), riisi, maissi, vehnä, eläinrasva (naudanliha, siipikarja), ohra, juurikasmassa, hydrolysoitu kananmaksa, vehnäjauho, riisilese, hiiva, kivennäisaineet, maissigluteeni, pellavaöljy. Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini 28 %, raakarasva 18 %, raakakuitu 2,4 %, raakatuhka 5,8 %, kosteus 10 %, kalsium 1,2 %, fosfori 0,9 %. Käyttöohjeet: Voit antaa CaroCroc Puppy -kuivaruokaa neljännestä elinviikosta alkaen. Aloita vähintään kahdella aterialla päivässä. Kostuta kuivaruoka tarvittaessa haalealla vedellä kannustaaksesi syömistä. Poista ruokakuppi 15 minuutin kuluttua, jos pentu ei ole syönyt koko ruokansa loppuun. Keskikokoisten ja suurten rotujen pennuille voit vaihtaa CaroCroc Puppy Large -kuivaruokaan niiden kasvaessa. Tarjoa aina raikasta juomavettä. Tietoja CaroCrocista: CaroCroc on hollantilainen tuotemerkki, joka keskittyy tasapainoisen ja luonnollisen koiranruoan valmistukseen. Yli 30 vuoden kokemuksella lemmikkieläinten ruoasta CaroCroc tarjoaa tuotteita, jotka vastaavat koirien erityistarpeisiin niiden elämän kaikissa vaiheissa. Näytä lisää palatyyppejä: Löydä lisää koiranruokia täältä. Sisällys: 3 kg tai 12,5 kg

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 7 jäljellä varastossa

    €13,75 - €47,95€4,58/kg

  • Vähissä Carocroc Small Breed 25/16

    CAROCROC CaroCroc Small Breed - Pienille roduille, joilla on korkea energiantarve - 3 kg

    Tiistai toimitetaan - 1 jäljellä varastossa

    CaroCroc Small Breed 3 kg on korkealaatuinen täysruoka, joka on kehitetty erityisesti aikuisille pienille koirille, joilla on lisääntynyt energiantarve. Nämä rapeat palat sisältävät 25 % proteiinia ja 16 % rasvaa, ja ne on valmistettu huolellisesti valituista eläinproteiineista, rasvoista ja viljoista. Tasapainoinen vitamiinien, hivenaineiden ja kivennäisaineiden yhdistelmä tukee optimaalista kuntoa ja elinvoimaa. Ihanteellinen pienille, aktiivisille koirille, kuten vahtikoirille tai koiraurheiluun osallistuville koirille. Miksi valita CaroCroc Small Breed? Korkea energiapitoisuus: Tukee aktiivisia pieniä rotuja. Optimaaliset mittasuhteet: Runsaasti proteiineja ja rasvoja lihasten rakentamiseen ja kestävyyteen. Helposti sulava: Edistää tervettä ruoansulatusta ja kiinteitä ulosteita. Runsaasti ravintoaineita: Sisältää välttämättömiä vitamiineja ja kivennäisaineita. Edut: Erityisesti pienille koiraroduille kehitetty. Lisää elinvoimaa ja tukee huippukuntoa. Sopii tiineille tai imettäville nartuille. Haittoja: Sopii vähemmän ylipainoisille koirille korkeamman rasvapitoisuuden vuoksi. Ei kehitetty erityisesti ruoka-aineallergikoille koirille. Yhdiste: Eläinproteiiniuute (25 %), lihasekoitus (24 %), vehnä, maissi, siipikarja (8 %), eläinrasva (siipikarja, naudanliha), riisileseet, riisi, juurikasmassa, vehnärehujauho, hydrolysoitu kananmaksa, hemoglobiini, kivennäisaineet, selluloosa, pellavansiemenet, hiiva. Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini 25 %, raakarasva 16 %, raakakuitu 2,6 %, raakatuhka 6,6 %, kosteus 10 %, kalsium 1,5 %, fosfori 1,1 %. Ravintosisältöä per kg: A-vitamiini 11 250 IU, D3-vitamiini 1 125 IU, E-vitamiini 200 IU, rauta (II-sulfaattimonohydraatti) 57 mg, mangaani (II-oksidi) 21 mg, kupari (II-sulfaattipentahydraatti) 10 mg, sinkkisulfaattimonohydraatti 100 mg, kalsiumjodaatti (vedetön) 1 mg, natriumseleniitti 0,2 mg, sinkkioksidi 72 mg, lesitiini 3 g, L-karnitiini 0,12 g. Käyttöohjeet: Anna CaroCroc Small Breed -koirille kuivaruokaa tai kostuta se haalealla vedellä. Varmista, että koirallasi on aina saatavilla raikasta juomavettä. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. Viimeinen käyttöpäivämäärä on painettu pakkaukseen. Tietoja CaroCrocista: CaroCroc tarjoaa täysjyväistä ja tasapainoista koiranruokaa, joka on räätälöity eri rotujen ja ikäisten tarpeiden mukaan. Huolellisesti valittujen luonnollisten ainesosien ja tieteellisesti testattujen reseptien avulla CaroCroc pyrkii koirasi optimaaliseen terveyteen ja elinvoimaan. Näytä lisää palatyyppejä: Tutustu lisää koiranruokiin . Sisällys: 3 kg

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 1 jäljellä varastossa

    €13,95 €4,65/kg

  • Carocroc Original 23/12

    CAROCROC CaroCroc Original - Aikuisille koirille lepovaiheessa - tiineyden, imetyksen tai siitoksen aikana - 3 kg tai 12 kg

    Tiistai toimitetaan - 13 jäljellä varastossa

    CaroCroc Original 23/12 on täysin höystetty, helposti sulava ja maukas koiranruoka, joka on kehitetty erityisesti aikuisille koirille, joilla on alhainen tai keskimääräinen energiantarve. Tämä ruoka tarjoaa optimaalisen tasapainon proteiinia (23 %) ja rasvaa (12 %), ja se on rikastettu omega-3- ja -6-rasvahapoilla terveen ihon ja kiiltävän turkin edistämiseksi. Tasapainoisen koostumuksensa ansiosta CaroCroc Original sopii näyttelykoirille, lepoaikojen aikana oleville koirille, nartuille tiineyden ja imetyksen ulkopuolella sekä pienemmille roduille. Rapsakan koostumuksensa ansiosta tämä ruoka tukee tervettä ruoansulatusta ja auttaa ylläpitämään vahvoja hampaita. Miksi valita CaroCroc Original? Täysravinto: Kevyen suorituksen koirille tai lepoaikoina käytettäville koirille. Terve iho ja turkki: Rikastettu omega-3- ja omega-6-rasvahapoilla. Helposti sulava: Edistää optimaalista ruoansulatusta ja kiinteää ulostetta. Sopii pienemmille roduille: Suunniteltu erityisesti erikokoisille koirille. Edut: Tukee aikuisten koirien yleistä terveyttä. Sopii koirille, joilla on alhainen energiankulutus. Hyvä hyväksyntä maukkaan koostumuksen ansiosta. Haittoja: Ei sovellu koirille, joilla on korkea energiantarve tai jotka ovat paljon liikunnassa. Yhdiste: Lihasekoitus (28 %), eläinproteiiniuute (18 %), maissi, vehnä, siipikarja (9 %), eläinrasva (siipikarja, naudanliha), riisileseet, riisi, vehnäjauho, juurikasmassa, hydrolysoitu kananmaksa, pellavansiemenet, kivennäisaineet, selluloosa. Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini 23 %, raakarasva 12 %, raakakuitu 2,5 %, raakatuhka 6,5 ​​%, kosteus 10 %, kalsium 1,5 %, fosfori 1 %. Ravintosisältöiset lisäaineet: A-vitamiini (11 250 IU/kg), D3-vitamiini (1 125 IU/kg), E-vitamiini (125 mg/kg), rauta (57 mg/kg), mangaani (21 mg/kg), kupari (10 mg/kg), sinkki (100 mg/kg), kalsiumjodaatti (1 mg/kg), natriumseleniitti (0,2 mg/kg). Sisältää luonnollisia antioksidantteja ja säilöntäaineita. Käyttöohjeet: Tarjoile kuivana tai kostutettuna haalealla vedellä. Säädä määrää koirasi iän, koon ja aktiivisuustason mukaan. Tarjoa aina tuoretta juomavettä. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. Viimeinen käyttöpäivämäärä on painettu pakkaukseen. Tietoja CaroCrocista: CaroCroc on hollantilainen tuotemerkki, jolla on yli 30 vuoden kokemus korkealaatuisen lemmikkieläinten ruoan kehittämisestä. Keskittyen luonnollisiin ainesosiin, CaroCroc tarjoaa tasapainoisia reseptejä, jotka vastaavat koirien tarpeisiin kaikissa elämänvaiheissa. Näytä lisää palatyyppejä: Löydä lisää koiranruokia täältä. Sisällys: 3 kg tai 12 kg

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 13 jäljellä varastossa

    €12,95 - €44,95€4,32/kg

  • Vähissä Royal Canin Puppy Junior Mini

    ROYAL CANIN Royal Canin Mini Puppy - Pienten, alle 10 kg painavien pentujen luonnolliseen vastustuskykyyn

    Tiistai toimitetaan - 5 jäljellä varastossa

    Royal Canin Mini Puppy on kehitetty erityisesti pienille pennuille, joiden odotettu aikuispaino on enintään 10 kg. Tämä ruoka tukee pentuasi nopean kasvuvaiheen aikana, auttaa vahvistamaan sen luonnollista puolustuskykyä ja edistää tervettä ruoansulatusta ja suoliston toimintaa. Lisäksi ruoka on runsasenergiaista ja sopii jopa nirsoillekin syöjille. Miksi valita Royal Canin Mini Puppy? Tukee luonnollista puolustuskykyä: Ensimmäiset kuukaudet ovat ratkaisevan tärkeitä pentusi immuunijärjestelmän kehitykselle. Patentoidun antioksidanttikompleksin, mukaan lukien E-vitamiinin, ansiosta tämä ruoka vahvistaa koirasi luonnollista puolustuskykyä, jotta se kasvaa terveeksi ja vahvaksi. Erittäin energiapitoinen: Pienten rotujen pennuilla on kasvuvaiheessa suuri energiantarve. Tämä ruoka tarjoaa juuri oikean määrän energiaa nopean kasvun tukemiseksi ja on erityisen maukas nirsoille syöjille. Terveellinen ruoansulatus ja suoliston toiminta: Tasapainoinen yhdistelmä ravintokuituja, mukaan lukien psyllium, edistää tervettä suoliston toimintaa ja parantaa ulosteen laatua. Edut: Erityisesti kehitetty pienille, alle 10 kg painaville pennuille. Vahvistaa luonnollista vastustuskykyä antioksidanttien avulla. Tukee tervettä ruoansulatusta ja suoliston bakteerikantaa. Runsaasti energiaa optimaaliseen kasvuun ja kehitykseen. Vähentää ulosteiden hajua ja määrää hyvän sulavuuden ansiosta. Haittoja: Ei sovellu aikuisille koirille tai suurempien rotujen pennuille. Sisältää viljoja, jotka eivät välttämättä sovi yhtä hyvin viljayliherkille koirille. Tutustu viljattomaan koiranruokaamme . Puristettuja vai rapeita paloja? Royal Canin Mini Puppy on rapea kuivaruoka. Erityisesti pentujen pienemmille leuoille suunniteltu kuivaruoka auttaa ehkäisemään hammaskiven muodostumista ja kannustaa pureskelemaan. Sopiiko pennullesi? Tämä ruoka sopii täydellisesti 2–10 kuukauden ikäisille pienille pennuille, joiden odotettu aikuispaino on enintään 10 kg. Katso pakkauksesta suositellut annostukset tai kysy eläinlääkäriltäsi, sopiiko tämä ruoka pennullesi. Haluatko oppia lisää pentujen ravitsemuksesta? Käy koirarotutietosivullamme . Yhdiste: Kuivattu siipikarjan proteiini, riisi, eläinrasva, kasviproteiini-isolaatti, maissi, juurikasmassa, maissitärkkelys, hydrolysoidut eläinproteiinit, maissigluteeni, kivennäisaineet, kalaöljy, soijaöljy, fruktooligosakkaridit (0,34 %), hydrolysoitu hiiva (mannaanioligosakkaridien lähde), hiivauutteet (beetaglukaanien lähde), afrikkalainen samettinuute (luteiinin lähde). Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini: 31,00 %, Raakarasva: 20,00 %, Tuhka: 7,70 %, Raakakuitu: 1,40 %. Ravintosisältöiset lisäaineet: A-vitamiini: 21 500 IU/kg, D3-vitamiini: 1 000 IU/kg, E-vitamiini: 510 mg/kg, Rauta: 38 mg/kg, Jodi: 3,8 mg/kg, Kupari: 12 mg/kg, Mangaani: 49 mg/kg, Sinkki: 126 mg/kg, Seleeni: 0,06 mg/kg. Käyttöohjeet: Aloita ruoanlaitto vähitellen 7 päivän aikana ruoansulatusongelmien välttämiseksi. Varmista, että pennulla on aina saatavilla raikasta juomavettä. Säilytä ruokaa viileässä ja kuivassa paikassa. Tietoja tuotemerkistä: Royal Canin on ollut edelläkävijä lemmikkien räätälöidyn ravinnon kehittämisessä yli 50 vuoden ajan. Mini Puppy on erityisesti suunniteltu tukemaan pienten rotujen pentuja optimaalisesti niiden kasvuvaiheessa keskittyen vastustuskykyyn, energiaan ja ruoansulatukseen. Näytä lisää palatyyppejä: Tutustu laajaan penturuokavalikoimaamme tai kokeile viljatonta koiranruokaamme .

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 5 jäljellä varastossa

    €22,99 €11,50/kg

  • Vähissä Royal Canin Mini Ageing +12

    ROYAL CANIN Royal Canin Mini Ageing 12+ - Pienille ikääntyneille koirille 12-vuotiaasta alkaen - 1,5 kg pussi

    Tiistai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    Royal Canin Mini Ageing 12+ on kehitetty erityisesti pienille, alle 10 kg painaville koirille, jotka ovat saavuttaneet 12 vuoden iän. Tämä ruoka auttaa hidastamaan ikääntymisen vaikutuksia ja tukee koirasi elinvoimaa sen ikääntyessä. Ainutlaatuisen rasvahappojen, antioksidanttien ja huolellisesti valittujen ainesosien koostumuksen ansiosta tämä ruoka edistää tervettä ja mukavaa elämäntapaa pienelle seniorillesi. Miksi valita Royal Canin Mini Ageing 12+? Hidastaa ikääntymisen merkkejä: Rasvahappojen (EPA ja DHA) ja patentoidun antioksidanttikompleksin, mukaan lukien viinirypäleen ja vihreän teen polyfenolit, ansiosta tämä ruoka auttaa hidastamaan ikääntymisen vaikutuksia ja suojaa soluja. Tukee elinvoimaa: Erityisesti kehitetyt ravintoaineet tarjoavat optimaalisen tuen ikääntyvien koirien elintärkeille toiminnoille ja auttavat niitä pysymään energisinä ja terveinä. Parempi ruoansulatus: Hyvin sulavien proteiinien (LIP) ja prebioottien yhdistelmä tukee tervettä suolistobakteeristoa ja edistää optimaalista ruoansulatusta, mikä on tärkeää ikääntyvällä iällä. Edut: Kehitetty erityisesti pienille koirille, joiden paino on enintään 10 kg, 12-vuotiaasta alkaen. Hidastaa ikääntymisen merkkejä antioksidanttien ja rasvahappojen avulla. Tukee aktiivista elämäntapaa ja elinvoimaa. Edistää tervettä ruoansulatusta ja suoliston bakteerikantaa. Rapeita paloja, jotka sopivat ikääntyvien koirien pienille leuoille. Haittoja: Ei sovellu nuorille koirille tai yli 10 kg painaville koirille. Sisältää viljoja, jotka eivät välttämättä sovi yhtä hyvin viljayliherkille koirille. Tutustu viljattomaan koiranruokaamme . Puristettuja vai rapeita paloja? Royal Canin Mini Ageing 12+ on rapea kuivaruoka. Sen koostumus auttaa puhdistamaan hampaita ja tukee pienten koirien hampaiden terveyttä. Sopiiko koirallesi? Tämä ruoka sopii erinomaisesti pienille, alle 10 kg painaville ikääntyneille koirille 12-vuotiaasta alkaen. Katso pakkauksesta suositeltu päivittäinen annos tai kysy eläinlääkäriltäsi, sopiiko tämä ruoka koirallesi. Haluatko oppia lisää ikääntyvien koirien ravitsemuksesta? Käy koirarotutietosivullamme . Yhdiste: Riisi, maissi, kuivattu siipikarjanliha, maissitärkkelys, kasviproteiini-isolaatti, maissigluteeni, eläinrasvat, hydrolysoidut eläinproteiinit, juurikasmassa, kivennäisaineet, kalaöljy, kasvikuidut, kuivatut tomaatit (lykopeenin lähde), soijaöljy, frukto-oligosakkaridit, hydrolysoitu hiiva (mannaani-oligosakkaridien lähde), purasruohoöljy, vihreän teen ja rypäleen uutteet (polyfenolien lähde), tagetes-uute (luteiinin lähde). Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini: 26,00 %, Raakarasva: 14,00 %, Tuhka: 5,00 %, Raakakuitu: 2,10 %, EPA/DHA: 4,50 g, Fosfori: 5,00 g. Ravintosisältöiset lisäaineet: A-vitamiini: 30 200 IU/kg, D3-vitamiini: 800 IU/kg, Rauta: 46 mg/kg, Jodi: 4,6 mg/kg, Kupari: 9 mg/kg, Mangaani: 59 mg/kg, Sinkki: 178 mg/kg, Seleeni: 0,10 mg/kg. Käyttöohjeet: Aloita ruoanlaitto vähitellen 7 päivän aikana ruoansulatusongelmien välttämiseksi. Katso pakkauksesta suositeltu päiväannos, joka on räätälöity koirasi painon ja iän mukaan. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. Tietoja tuotemerkistä: Royal Caninilla on yli 50 vuoden kokemus koirien ainutlaatuisiin tarpeisiin räätälöidyn ravinnon kehittämisestä. Mini Ageing 12+ on suunniteltu tukemaan pieniä koiria optimaalisesti niiden vanhuudessa, erityisesti keskittyen elinvoimaan, ikääntymiseen ja terveyteen. Näytä lisää palatyyppejä: Tutustu laajaan koiranruokavalikoimaamme tai kokeile viljatonta koiranruokaamme .

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    €17,95 €11,97/kg

  • Sazzz Hondenmand Fluffy Bruin

    SAZZZ Sazzz pörröinen ruskea koiranpeti – erittäin pehmeä nukkumapaikka – pienille ja keskikokoisille koirille

    Tiistai toimitetaan - 16 jäljellä varastossa

    Sazzzin pörröinen ruskea koiranpeti on erittäin pehmeä ja mukava peti, joka sopii täydellisesti pienille koirille, jotka rakastavat lämmintä ja viihtyisää nukkumisympäristöä. Pehmeän verhoilun ja ylellisen täytteen ansiosta peti tuntuu ihanan pehmeältä ja tarjoaa optimaalista mukavuutta. Tukevat kohoreunat tarjoavat lisätukea, mikä on ihanteellinen koirille, jotka haluavat nojata johonkin tai lepuuttaa päätään. Korkealaatuisista materiaaleista valmistettu peti on paitsi mukava myös tyylikäs. Lämmin ruskea väri sopii täydellisesti mihin tahansa sisustukseen. Miksi valita Sazzz pörröinen ruskea koirankori? Erittäin pehmeä ja pehmustettu verhoilu maksimaalisen mukavuuden takaamiseksi Tukevat kohotetut reunat lisätukea varten Sopii pienille koirille , jotka pitävät lämpimästä ja mukavasta olosta Tyylikäs ja lämmin ruskea väri Täydellinen jokapäiväiseen käyttöön Saatavilla olevat koot ja sopivat koirarodut Mitat (P x L x K) Sopii: 52 x 52 x 13 cm Chihuahua, pomeranian, yorkshirenterrieri 65 x 65 x 15 cm Mopsi, Ranskanbulldoggi, Kääpiösnautseri 85 x 85 x 17 cm Cockerspanieli, shiba inu, beagle Tekniset tiedot Mitat : 52x52x13 cm (saatavana myös koossa 65x65x15 cm ja 85x85x17 cm) Väri : Ruskea Materiaali : Ylellinen pehmo pehmeällä täytteellä Huolto : Helppo puhdistaa kostealla liinalla Eikö tämä ollut etsimäsi? Selaa koiranpetien ja -tyynyjen valikoimaamme täällä .

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 16 jäljellä varastossa

    €23,95 - €42,95

  • Trixie Hondendeken Barry Softpluche Blauw / Grijs

    TRIXIE Trixie-koiranpeitto Barry pehmeä sininen/harmaa - 70x50 cm, 100x75 cm tai 150x100 cm

    Tiistai toimitetaan - 11 jäljellä varastossa

    Tarjoa koirallesi äärimmäistä mukavuutta Trixie Barry -pehmoisella koiranpeitteellä. Erittäin pehmeästä pehmosta valmistettu peitto tuntuu ihanan lämpimältä ja mukavalta. Sisäpuoli on vuorattu lisäeristystä varten, joten koirasi ei koskaan palele. Täydellinen sohvalle, koiran koriin tai autoon. Materiaali sopii myös herkkäihoisille tai allergisille koirille. Miksi valita tämä koiranpeitto? Ihanan pehmeä ja mukava Sopii myös käytettäväksi penkissä Ylellinen samettipinta, joka sopii mihin tahansa sisustukseen Kaksikerroksinen rakenne lisää lämpöä ja turvallisuutta Tukee koiria, joilla on herkkä iho tai allergioita Ihanteellinen kotiin, autoon tai kuljetuslaatikkoon Saatavilla seuraavissa kokoluokissa: Koko Sopii 70 x 50 cm Pienet koirarodut ja pennut 100 x 75 cm Keskikokoiset koirarodut 150 x 100 cm Suuret koirarodut ja useat koirat Helppo puhdistaa ja konepestävä. Muuta mikä tahansa lepopaikka lämpimäksi ja turvalliseksi keitaaksi koirallesi. Etsitkö muita mukavia koiranpeittoja, -sänkyjä tai -tyynyjä? Katso koko valikoima täältä.

    5% lisäalennus Fidello Family

    Tiistai toimitetaan - 11 jäljellä varastossa

    €9,95 - €23,95

  • Carocroc Superior L/R Diet

    CAROCROC CaroCroc Superior L/R Diet - Hypoallergeeninen dieettiruoka lampaalla ja riisillä - 3 kg

    Loppu varastosta

    CaroCroc Superior L/R Diet on kehitetty erityisesti koirille, joilla on ruoka-aineallergioita tai -yliherkkyyksiä, ruoansulatusongelmia tai iho- ja turkkiongelmia. Tämä hypoallergeeninen ruoka käyttää proteiinin lähteenä ainoastaan ​​lammasta ja hiilihydraattien lähteenä riisiä (75 %), mikä minimoi allergisten reaktioiden riskin. Helposti sulavan ja tasapainoisen koostumuksensa ansiosta koirasi saa kaikki tarvittavat ravintoaineet rasittamatta tarpeettomasti ruoansulatusjärjestelmää. Miksi valita CaroCroc Superior L/R Diet? Hypoallergeeninen koostumus: Lammas ainoana eläinproteiinin lähteenä ja riisi hiilihydraattien lähteenä. Helposti sulava: Sopii koirille, joilla on vatsa- ja suolisto-ongelmia. Täydellinen ravitsemus: Ehkäisee välttämättömien ravintoaineiden puutoksia. Maku: Hyvä maittavuus, jopa nirsojen syöjien keskuudessa. Edut: Tukee koiria, joilla on ruoka-aineallergioita tai -yliherkkyyksiä. Sopii koirille, joilla on iho- ja turkkiongelmia. Vähentää ripulia ja muita ruoansulatusongelmia. Haittoja: Ei sovellu koirille, joilla ei ole allergioita tai intoleransseja. Rajoitetut proteiinin ja hiilihydraattien lähteet. Yhdiste: Kuivattu lammas, riisi, maissi, juurikasmassa, naudanrasva, hiiva, lammasuute, kasviöljyt, lesitiini, vitamiinit, hivenaineet, kivennäisaineet, vobra-seos (tokoferoli). Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini 16 %, raakarasva 10 %, raakakuitu 2,4 %, raakatuhka 4,8 %, kosteus 10 %, kalsium 1 %, fosfori 0,65 %. Käyttöohjeet: Tarjoile CaroCroc Superior L/R Diet -ruokaa kuivana tai kostuta se haalealla vedellä. Varmista, että koirallasi on aina saatavilla raikasta juomavettä. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. Viimeinen käyttöpäivämäärä on painettu pakkaukseen. Tietoja CaroCrocista: CaroCroc tunnetaan tieteellisesti testatusta koiranruoastaan, joka on räätälöity koirasi erityistarpeisiin. Merkki yhdistää korkealaatuiset, luonnolliset ainesosat edistyneisiin koostumuksiin tukeakseen koirasi terveyttä ja elinvoimaa. Näytä lisää palatyyppejä: Tutustu lisää koiranruokiin . Sisällys: 3 kg

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €21,95 €7,32/kg

  • Carocroc Senior Gold 16/10

    CAROCROC CaroCroc Senior Gold 16/10 - Tuki vanhemmille koirille - 3 kg

    Loppu varastosta

    CaroCroc Senior Gold on erityisesti vanhemmille koirille kehitetty ruoka. Vähäisen proteiini- ja kivennäisainepitoisuuden ansiosta tämä ruoka tukee ikääntyvien koirien aineenvaihduntaa ja auttaa vähentämään elinten rasitusta. Korkea 100 %:n lampaanproteiinin prosenttiosuus tekee tästä ruoasta paitsi helposti sulavaa, myös maukasta ja sopivaa koirille, joilla on ruoansulatusongelmia. Tasapainoisen koostumuksensa ansiosta CaroCroc Senior Gold tukee ruoka-aineallergioita ja edistää nelijalkaisen ystäväsi terveyttä ja elinvoimaa. Miksi valita CaroCroc Senior Gold? Optimaalinen tuki: Erityisesti räätälöity ikääntyvien koirien ravitsemuksellisiin tarpeisiin. Karitsasta peräisin oleva eläinproteiini: Korkealaatuinen proteiininlähde, helposti sulava ja maukas. Alhainen proteiini- ja mineraalipitoisuus: Lievittää elimistön kuormitusta ja tukee aineenvaihduntaa. Sopii allergikoille: Vaikuttaa positiivisesti ruoka-aineallergioihin ja herkkiin koiriin. Edut: Tukee aineenvaihduntaa ja elinten toimintaa. Ihanteellinen koirille, joilla on ruoansulatus- tai munuaisongelmia (ota yhteyttä eläinlääkäriin, jos munuaisongelmat ovat aiheellisia). Lisää elinvoimaa ja terveyttä elämän vanhemmassa vaiheessa. Haittoja: Ei sovellu nuoremmille koirille, joilla on suuremmat ravinnontarpeet. Saatavilla vain pienemmässä pakkauskoossa (3 kg). Yhdiste: Lammas (35 %), maissi, vehnä, riisi, ohra, eläinrasva (siipikarja, naudanliha), juurikasmassa, hydrolysoitu kananmaksa, hiiva, pellavansiemenet, kivennäisaineet. Analyyttiset ainesosat: Raakaproteiini 16 %, raakarasva 10 %, raakakuitu 2,4 %, raakatuhka 4,8 %, kosteus 10 %, kalsium 1 %, fosfori 0,65 %. Käyttöohjeet: Ruoki CaroCroc Senior Goldia kuivana tai kostuta se haalealla vedellä maun parantamiseksi. Tarjoa aina tuoretta juomavettä ja anna pakkauksessa suositeltu määrä. Ota huomioon koirasi erityistarpeet iän, painon ja aktiivisuustason mukaan. Tietoja CaroCrocista: CaroCroc on luotettu tuotemerkki, joka yhdistää korkealaatuiset, luonnolliset ainesosat tieteelliseen asiantuntemukseen. Se tarjoaa täysruokaa jokaiseen elämänvaiheeseen keskittyen koirasi terveyteen ja elinvoimaan. Näytä lisää palatyyppejä: Löydä lisää koiranruokia täältä. Sisällys: 3 kg

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €17,95 €5,98/kg

  • Baazis Hondenmand Lichtgrijs

    BAAZIS Baazis-koiranpeti vaaleanharmaa – viihtyisä nukkumapaikka – pienille koirille

    Loppu varastosta

    Baazis-koiranpeti on pehmeä ja mukava peti, joka on erityisesti suunniteltu pienille koirille, jotka rakastavat lämmintä ja turvallista lepopaikkaa. Tukevien kohotettujen reunojen ansiosta peti tarjoaa lisätukea, joten se on ihanteellinen koirille, jotka haluavat nojata johonkin tai lepuuttaa päätään. Pehmeä täyte ja ylellinen verhoilu takaavat, että koirasi voi rentoutua ja tuntea olonsa turvalliseksi. Sen neutraali vaaleanharmaa väri tekee siitä täydellisen sopivan mihin tahansa sisustukseen. Tämä koiranpeti on kevyt, joten sitä on helppo liikutella. Miksi valita Baazis-koirakori? Pehmeä ja mukava täyte optimaaliseen nukkumismukavuuteen Tukevat kohotetut reunat lisätukea varten Sopii pienille koirille , jotka haluavat nukkua mukavasti ja lämpimästi Tyylikäs vaaleanharmaa väri , sopii mihin tahansa sisustukseen Ihanteellinen jokapäiväiseen käyttöön Sopivat koirarodut Tämä koiranpeti sopii täydellisesti pienille koiraroduille , kuten: Chihuahua Kääpiömäyräkoira Mopsi Yorkshirenterrieri Ranskanbulldoggi (pienet lajikkeet) Tekniset tiedot Mitat : 62 x 49 x 15 cm Väri : Vaaleanharmaa Materiaali : Pehmeä kangas mukavalla pehmusteella Huolto : Helppo puhdistaa kostealla liinalla Eikö tämä ollut etsimäsi? Selaa koiranpetien ja -tyynyjen valikoimaamme täällä .

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €24,95

  • Baazis Hondenmand Rood

    BAAZIS Baazis punainen koiranpeti – viihtyisä nukkumapaikka – pienille koirille

    Loppu varastosta

    Baazis-koiranpeti on pehmeä ja mukava peti, joka on erityisesti suunniteltu pienille koirille, jotka nauttivat viihtyisästä ja turvallisesta nukkumisympäristöstä. Tukevat kohoreunat tarjoavat lisätukea, joten se on ihanteellinen koirille, jotka haluavat nojata johonkin tai lepuuttaa päätään. Pehmeän täytteen ja ylellisen verhoilun ansiosta koirasi voi rentoutua ja maata mukavasti. Silmiinpistävä punainen väri antaa sängylle leikkisän ja tyylikkään ilmeen, joten se sopii täydellisesti mihin tahansa sisustukseen. Lisäksi sänky on kevyt, joten sitä on helppo liikutella. Miksi valita Baazis-koirakori? Pehmeä ja mukava täyte optimaaliseen nukkumismukavuuteen Tukevat kohotetut reunat lisätukea varten Sopii pienille koirille , jotka haluavat nukkua mukavasti ja lämpimästi Silmiinpistävä punainen väri , tyylikäs ja leikkisä Ihanteellinen jokapäiväiseen käyttöön Sopivat koirarodut Tämä koiranpeti sopii täydellisesti pienille koiraroduille , kuten: Chihuahua Kääpiömäyräkoira Mopsi Yorkshirenterrieri Ranskanbulldoggi (pienet lajikkeet) Tekniset tiedot Mitat : 62 x 49 x 15 cm Väri : Punainen Materiaali : Pehmeä kangas mukavalla pehmusteella Huolto : Helppo puhdistaa kostealla liinalla Eikö tämä ollut etsimäsi? Selaa koiranpetien ja -tyynyjen valikoimaamme täällä .

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €24,95

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.