2329 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • Vähissä Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    TRIXIE Trixie pehmeä välipala Mini Trainer Dots

    Torstai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots 500 g Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots (500 g) on ​​lemmikkien täydennysruoka pehmeiden, lohta sisältävien koiranherkkujen muodossa, mikä tekee niistä täydellisen koulutuspalkinnon. Nämä herkut on valmistettu ilman lisättyä sokeria ja ne ovat gluteenittomia, mikä tekee niistä täydellisen koulutusavun. Niiden herkullisen pehmeä koostumus tekee niistä vastustamattomia! - Herkullisen pehmeitä palkintoherkkuja koirille - Pieni koko, täydellinen palkinto koulutuksen aikana - Lohella - Gluteeniton ja ilman lisättyä sokeria Koostumus: kasviperäisiä sivutuotteita, liha- ja eläinperäisiä sivutuotteita, vihanneksia, kalaa ja kalaperäisiä sivutuotteita (4 % lohta), kivennäisaineita, propyleeniglykolia Analyyttiset ainesosat: raakaproteiini 19 %, raakatuhka 8 %, rasva 5 %, raakakuitu 2 %, kosteus 17 % Sisältö: 500 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    €5,95

  • Vähissä Trixie Trainer Snack Mini Botjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Bones -snack

    Torstai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 grammaa Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 grammaa on täydennysruoka koirille tarkoitettujen maukkaiden palkkioherkkujen muodossa. Herkut sisältävät siipikarjaa, lammasta ja naudanlihaa, ja ne sopivat erinomaisesti koulutukseen ja kursseille. Nämä herkulliset herkut ovat luunmuotoisia ja saatavilla eri väreissä ja makuissa, kuten naudan-, lampaan- ja siipikarjanlihasta. Ne ovat erittäin pieniä ja pehmeitä, joten ne sopivat erinomaisesti kursseille ja koulutukseen. Herkut toimitetaan kätevissä, uudelleensuljettavissa muovipakkauksissa. - Palkitse koira herkuilla - Erittäin pehmeä ja pieni, ihanteellinen koulutukseen ja kursseille - Naudan-, lampaan- ja siipikarjan kanssa - Uudelleensuljettavassa pakkauksessa Koostumus: liha ja eläinperäiset sivutuotteet, viljat, kasviperäiset sivutuotteet Analyyttiset ainesosat: proteiini 31 %, rasva 6 %, raakatuhka 3,5 %, raakakuitu 2 %, kosteus 25 % Sisältö: 500 grammaa

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    €4,95

  • Trixie Trainer Snack Mini Hartjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    Trixie Trainer Snack Mini Hearts 200 grammaa Trixie Trainer Snack Mini Hearts (200 grammaa) on täydennysruoka koirille tarkoitettujen maukkaiden kanan, lampaan ja lohen muodossa. Ihanteellinen koulutukseen ja kursseille. Herkulliset herkut ovat sydämenmuotoisia ja saatavilla eri väreissä ja mauissa, kuten kanan, lampaan ja lohen. Ne ovat erittäin pieniä ja pehmeitä, joten ne sopivat erinomaisesti kursseille ja koulutukseen. Herkut toimitetaan kätevissä, uudelleensuljettavissa muovipakkauksissa. - Palkitse koira herkuilla - Erittäin pehmeä ja pieni, ihanteellinen koulutukseen ja kursseille - Kanan, lampaan ja lohen kera - Uudelleensuljettavassa pakkauksessa Koostumus: viljat, kasviperäiset tuotteet, liha- ja eläinperäiset tuotteet, kala ja kalaperäiset tuotteet, öljyt ja rasvat, kasviproteiiniuutteet, kivennäisaineet Analyyttiset ainesosat: raakaproteiini 14 %, rasva 5 %, raakatuhka 3 %, raakakuitu 1 %, kosteus 16 % Teknologiset lisäaineet: säilöntäaineet Sensoriset lisäaineet: väriaineet Sisältö: 200 grammaa

    5% lisäalennus Fidello Family

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    €2,95

  • Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Trixie Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Loppu varastosta

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Die Soft Snack Lupinos mit Geflügel und wertvollem Pflanzenprotein (Lupinen) sind ein leckerer, glutenfreier Snack für zwischendurch und eignen sich ideal als kleine Belohnung. Die Lupinos sind ohne Zuckerzusatz und werden im praktischen wieder verschließbaren Kunststoffeimer geliefert. Inhalt: 500 g Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (50%, 15% vom Geflügel), Gemüse, Luzerne, Lupine (4%). Analytische Bestandteile: Protein 28% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 5%, Feuchtigkeit 25%. Technologische Zusatzstoffe: Konservierungsmittel.

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €5,99 €11,98/kg

  • Trixie Soft Snack Voor Tabletten

    TRIXIE Trixie pehmeä herkku tableteille

    Loppu varastosta

    Trixie pehmeä välipala tableteille 100 grammaa Tämä Trixie Soft Snack for Tablets 100 g -koiranruokanaamio on ihanteellinen tapa antaa koirallesi sen lääkkeet. Tässä herkussa on pieni aukko, johon tabletti mahtuu. Herkun pehmeyden ansiosta aukkoa on helppo puristaa, jolloin tabletti on näkymätön. Koirasi saa maukkaan herkkunsa ja samalla lääkkeensä. Soft Snacks on koiran täydennysruoka. - Pehmeä herkku koirille Trixieltä - Helppo lääkkeen anto pienen aukon kautta - Täydennysrehu Sisältö: 100 grammaa Koostumus: liha ja eläinperäiset sivutuotteet, viljat, tapiokatärkkelys, kasviproteiiniuutteet, kasviperäiset sivutuotteet, trehaloosi, rosmariini Analyyttiset ainesosat: Proteiini 18 %, Raaka hehkutusjäännös 5 %, Rasva 5 %, Raakakuitu 0,5 %, Kosteus 18 %

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,95

  • Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Trixie Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Loppu varastosta

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Huhn. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Zusammensetzung: Getreide, Ksrtoffelstärke, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (4% Huhn), pflanzliche Nebenerzeugnisse, Öle und Fette Inhalt: 500g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,99 €9,98/kg

  • Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Trixie Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Loppu varastosta

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 14 cm  Średnica 10 cm  Kolor: losowy  

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,62

  • Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Loppu varastosta

    Torebka na przysmaki  Materiał: poliester  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania torebki - karabińczyk  Łatwe czyszczenie  Wysokość 9 cm  Średnica 7 cm  Kolor: losowy  

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,42

  • Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Loppu varastosta

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 10 cm  Średnica 8 cm  Kolor: losowy  

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,18

  • Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Loppu varastosta

    Ergänzungsfuttermittel für HundeLeckere, extra kleine und weiche Belohnungssnacks, ideal bei Ausbildung und Training. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Mit Rind, Lamm und Geflügel. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Getreide, Fisch und Fischnebenerzeugnisse.Inhaltsstoffe: Protein 31,0% Fettgehalt 6,0% Rohasche 3,5% Rohfaser 2,0% Feuchtigkeit 25,0%.Farb- und Konservierungsstoffe.Inhalt: 500g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,99 €9,98/kg

  • Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Loppu varastosta

    kleine und weiche Leckerlis mit Huhn, Lamm und Lachs ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 200 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,49 €12,45/kg

  • Trixie Tubenschutz

    Trixie Trixie Tubenschutz

    Loppu varastosta

    als Abdeckung für TRIXIE-Tubensnacks verhindert das Zerbeißen der Tube und schützt die Hand des Tierhalters erleichtert die Handhabung durch praktischen Steckverschluss Maße: ø 5 × 6,5 cm

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,99

Snacks - Fidello

Koiran herkkuja – Vastuullisia herkkuja jokaiseen päivään

Fidellolta löydät laajan valikoiman maukkaita ja vastuullisesti tuotettuja koiran herkkuja. Etsitpä sitten palkintoja koulutuksesta, puruluita pitkäkestoiseen pureskelun iloon tai herkkua koirasi hemmotteluun, meiltä löytyy täydellinen herkku jokaiselle koiralle. Herkkumme on valmistettu luonnollisista ainesosista ja tarjoavat paitsi herkullisen maun myös terveyshyötyjä.

Miksi valita välipalat Fidellosta?

Fidellolla laatu on meille etusijalla. Herkkumme valitaan huolella vastaamaan koirasi tarpeita ilman tarpeettomia lisäaineita tai keinotekoisia makuaineita. Etsitpä sitten herkkuja, jotka täyttävät tietyn ruokavalion vaatimukset, tai haluat vain maukkaan herkun, valikoimastamme löytyy jotakin kaikenikäisille, -kokoisille ja -rotuisille koirille.

Suosittuja välipalavaihtoehtoja koirille

  • Koulutuspalkinnot : Pienet, terveelliset välipalat, kuten koulutusherkkumme, sopivat ihanteellisesti koirasi motivoimiseksi harjoitusten aikana.
  • Pureskelutabletit : Pitkäkestoiset pureskelutabletit, jotka tarjoavat paitsi pureskelun ilon myös auttavat hampaidenhoidossa. Tutustu esimerkiksi luihimme .
  • Hypoallergeeniset välipalat : Täydellinen koirille, joilla on herkkä vatsa tai ruoka-aineallergioita. Tutustu myös erikoisruokavalioihin lisätukea varten.
  • Terveelliset herkut : Välipaloja, joissa on ylimääräisiä ravintoaineita, kuten omega-rasvahappoja tai vitamiineja, jotka edistävät koirasi terveyttä.

Hemmottele koiraasi terveellisillä välipaloilla

Herkut ovat enemmän kuin vain herkkuja – niillä on tärkeä rooli koirasi koulutuksessa ja hyvinvoinnissa. Fidellolla tarjoamme herkkuja, jotka eivät ole vain herkullisia, vaan myös edistävät koirasi terveyttä. Valitsitpa sitten päivittäisen herkun tai erityisen palkinnon, voit luottaa huolella valittuun valikoimaamme luonnollisia ja ravitsevia vaihtoehtoja.

Lisää koirallesi Fidellossa

Herkkujen lisäksi Fidello tarjoaa kaikkea mitä koirasi tarvitsee:

Etsitkö parasta laatua olevaa rotukohtaista koiranruokaa? Tutustu rotukohtaisten koiranruokien valikoimaamme, joka sisältää sekä kuivaruokaa että tietylle koirarodulle erityisesti kehitettyä märkäruokaa.

Miksi tilata Fidellolta?

Fidellolla teemme koirasi hemmottelusta helppoa ja hauskaa. Tarvitsetko suuria herkku- tai ruokapakkauksia? Ei hätää, toimitamme suoraan kotiovellesi. Tilaa arkisin ennen klo 17.30 ja saat tilauksesi seuraavana päivänä, jopa lauantaisin! Palkitsemme sinut myös ilmaisilla lahjoilla yli 75 euron tilauksista. Tutustu lahjasivuumme tai osallistu lomakuvakilpailuumme saadaksesi lisäalennuksen. Fidello tarjoaa mukavuutta, laatua ja yllätyksiä – juuri sinulle ja koirallesi!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.