4240 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,29 €22,90/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Geflügel 5kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €12,10 €2,42/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Fisch 5kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €12,10 €2,42/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Rind 5kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €12,10 €2,42/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,89 €10,47/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,89 €10,47/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,89 €10,47/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,89 €10,47/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,89 €10,47/kg

  • Nestle GourmetDose Gold Souffle Huhn 85g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,79 €9,29/kg

  • Nestle FELIX Sensations Meaty Senior 1kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,09 €4,09/kg

  • Nestle Felix Sensations Meaty Inhome 1kg

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,09 €4,09/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.