4240 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,99 €3,99/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,99 €3,99/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,09 €2,73/kg

  • 5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,09 €2,66/kg

  • Nestle Felix Häppchen Kaninchen & Ente 400g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix Häppchen Lachs & Forelle 400g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix Häppchen Rind & Huhn 400g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix Häppchen Ente & Geflügel 400g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenRind+Wild 100g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,65 €6,50/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenLachs+Thunfisch 100g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,65 €6,50/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenKaninchen+Ente100g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,59 €5,90/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenHuhn+Truthahn 100g

    Loppu varastosta

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,65 €6,50/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.