2329 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • Trixie Premio Chickies

    TRIXIE Trixie Premio Chickies -nuudelit

    Torstai toimitetaan - 9 jäljellä varastossa

    välipalaluu ​​kananrintakuoressa lihapitoisuus 61 %

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 9 jäljellä varastossa

    €2,95 - €130,95

  • Trixie Premio Duck Softies

    TRIXIE Trixie Premio -ankkaleivät

    Torstai toimitetaan - 16 jäljellä varastossa

    Trixie Premio Duck Softies -nuudelit 100 g Trixie Premio Duck Softies (100 grammaa) on koiran täydennysruoka. Ne ovat herkullisia ankanlihasta valmistettuja palkkioherkkuja, jotka ovat proteiinipitoisia. Nämä herkulliset herkut sisältävät peräti 65 % lihaa! Ihanteellinen ja terveellinen välipala koirallesi, ja niiden kompakti koko tekee niistä ihanteellisia koulutuspalkkioksi. Nämä maukkaat herkut on valmistettu ilman lisättyä sokeria tai gluteenia. - Maukas palkinto koiralle - Ankan kanssa - Pieni koko, täydellinen harjoitteluun - Valmistettu 65 % lihasta - Ei lisättyä sokeria tai gluteenia Koostumus : ankanrinta (64 %), perunatärkkelys, glyseriini, kasviproteiiniuutteet, mineraalit Analyyttiset ainesosat: proteiini 31 %, rasva 9 %, raakatuhka 3,5 %, raakakuitu 1 %, kosteus 23 %

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 16 jäljellä varastossa

    €2,95

  • Trixie Premio Fish Chicken Stripes

    TRIXIE Trixie Premio -kala-kanasuikaleet

    Torstai toimitetaan - 11 jäljellä varastossa

    Trixie Premio kalaruoat kananrintaruoat 75 g Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75 g ovat kompakteja kana- ja seitikoiran herkkupaloja, jotka on valmistettu 65 % lihasta ja 18 % kalasta, gluteenittomia ja ilman lisättyä sokeria. Herkullinen herkku tai välipala koirallesi! Nämä mureat herkulliset kana- ja seitipalat on valmistettu reilusti 65 % lihasta ja 18 % kalasta ja ne ovat proteiinipitoisia. Tämä maukas välipala on gluteeniton ja sokeriton, joten se on terveellinen herkku. - Herkullisia kanan ja seitin naposteltavia pieninä suikaleina - Lihapitoisuus 65 %, kalapitoisuus 18 %, runsaasti proteiinia - Gluteeniton ja lisättyä sokeria sisältämätön - Ihanteellinen palkkioksi tai välipalaksi Koiran täydennysrehu (välipala) Koostumus: kananliha (65 %), seiti (18 %), glyseriini, soijaproteiini, perunatärkkelys, kivennäisaineet / ei lisättyä sokeria / gluteeniton / Säilytä kuivassa ja viileässä paikassa. Analyyttiset ainesosat: Proteiini 29,0 %, Rasvapitoisuus 3,5 %, Tuhka 3,0 %, Raakakuitu 1,0 %, Kosteuspitoisuus 34,0 %. Sensoriset lisäaineet: Väriaine. Sisältö: 75 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 11 jäljellä varastossa

    €2,95

  • Trixie Premio Gevogeltepasta

    TRIXIE Trixie Premio -siipikarjan pasta

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    Trixie Premio -siipikarjapasta 110 grammaa 110 gramman Trixie Premio -siipikarjatahna on täydennysruoka maukkaassa, kananmakuisessa tuubissa – kätevä palkinto koirille! Tahnaa voi antaa suoraan tuubista, mikä on tehokas palkinto: nuoleminen on koiralle ilo. Se myös helpottaa lääkkeiden antamista. Tämä maukas tahna on gluteeniton ja valmistettu ilman lisättyä sokeria. Se on ihanteellinen koulutuspalkinto, ja koirasi rakastaa sitä! - Maukas palkitsemispasta koirille - Siipikarjaan perustuva - Gluteeniton ja ilman lisättyä sokeria Koostumus: liha ja eläinperäiset sivutuotteet (siipikarja, 56 %), siipikarjaliemi, perunatärkkelys, maitoproteiini, vihannekset (mausteet) Analyyttiset ainesosat: rasvaa 25,2 %, raakaproteiinia 8 %, raakatuhkaa 0,9 %, raakakuitua 0,2 %, kosteutta 59,7 % Sisältö: 110 grammaa

    5% lisäalennus Fidello Family

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    €3,95 - €6,95

  • Trixie Premio Goose Filets

    TRIXIE Trixie Premio -hanhenfileet

    Torstai toimitetaan - 14 jäljellä varastossa

    Trixie Premio -hanhenfileet 65 g 12 kpl Trixie Premio -hanhenfileesuikaleet (65 g per 12 koiran herkkupalaa) ovat herkullisia hanhenfileesuikaleita, jotka sisältävät 70 % lihaa ja ovat gluteenittomia ja ilman lisättyä sokeria. Herkullinen herkku tai välipala koirallesi! Nämä mureat hanhenfileesuikaleet on valmistettu 70 % lihasta ja ne ovat proteiinipitoisia. Tämä maukas välipala on gluteeniton ja sokeriton, joten se on terveellinen herkku. - Herkullisia hanhenlihasuikaleita koirille - Lihapitoisuus 70 %, runsaasti proteiinia - Gluteeniton ja lisättyä sokeria sisältämätön - Ihanteellinen palkkioksi tai välipalaksi Koiran täydennysrehu (välipala) Koostumus: hanhenliha (70 %), kasviproteiiniuutteet, perunatärkkelys, glyseriini, sorbitoli / ei lisättyä sokeria / gluteeniton / Säilytä kuivassa ja viileässä paikassa. Analyyttiset ainesosat: Proteiini 35,0 %, Rasva 4,0 %, Tuhka 3,5 %, Raakakuitu 2,0 %, Kosteus 18,0 %. Sisältö: 65 g Toimitetaan 12 kappaleen pakkauksissa

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 14 jäljellä varastossa

    €2,95

  • Trixie PREMIO Corn Dogs

    Trixie Trixie PREMIO Corn Dogs

    Loppu varastosta

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Ente und Rinderhaut. Fleischgehalt 56 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 4 Stück / 100 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,79 €27,90/kg

  • Trixie Premio Crispy Duck

    Trixie Trixie Premio Crispy Duck

    Loppu varastosta

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Crispy Ducks sind knusprige Entenstreifen mit einer Mitte aus Rinderhaut. Fleischgehalt 88%, reich an Proteinen und ohne Zuckerzusatz. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 100 g Zusammensetzung: Ente (88%), Rinderhaut (10%), Glycerin, Salz. Analytische Bestandteile: Protein 50% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 18%.

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,49 €24,90/kg

  • Trixie Premio Duckies

    Trixie Trixie Premio Duckies

    Loppu varastosta

    Snackknochen ummantelt mit Entenfleisch Fleischgehalt 70 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,29 €22,90/kg

  • Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Loppu varastosta

    mit Kabeljau Fischgehalt 79 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,99 €16,50/kg

  • Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Trixie Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Loppu varastosta

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Kaninchenfleisch und Kabeljau. Fleischgehalt 68 %, Fischgehalt 15 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 100 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,49 €24,90/kg

  • Trixie Premio Freeze Dried Kippenborst

    TRIXIE Trixie Premio -pakastekuivattu kananrinta

    Loppu varastosta

    Trixie kylmäkuivattu kananrinta 50 g Trixie Freeze-Dried Chicken Breast 50g on maukas täydennysruoka koiralle. Luonnollinen koiran herkkupala, joka on valmistettu 99 %:sti pakastekuivatusta kananrinnasta, runsasmakuinen ja proteiinipitoinen. Tämä herkullinen Trixien ankanrinta on terveellinen, maukas ja proteiinipitoinen herkku koirallesi! Nämä maukkaat ankanrintapalat on pakastekuivattu, mikä säilyttää täyden maun ja kaikki arvokkaat ainesosat. Herkkupala on valmistettu 99 %:sti kananrinnasta ja on siksi erittäin proteiinipitoinen, mikä tukee hyvää terveyttä ja lihasten kasvua. Terveellinen ja vastuullinen välipala koirallesi! Pienen kokonsa ansiosta se sopii myös erinomaisesti palkinnoksi koulutuksen aikana. - Herkullinen kananrinnasta valmistettu välipala koirille - Pakastekuivattu, maku ja ainesosat säilyvät - Valmistettu 99 % kananrinnasta, erittäin proteiinipitoinen Trixie-pakastekuivattu kananrinta on koirien täydennysruoka. Koostumus: pakastekuivattu kananrinta (99 %), tapiokatärkkelys. Analyyttiset ainesosat: proteiini 75 %, raakatuhka 5 %, rasva 4 %, raakakuitu 1 %, kosteus 5 %. Vinkki: Säilytä kuivassa ja viileässä paikassa. Sisältö: 50 grammaa.

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €4,95

  • Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Loppu varastosta

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Geflügelcreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Geflügelgehalt der Paste beträgt mindestens 50% und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung:Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (alle vom Geflügel, 51%), Mais- und Kartoffelstärke, Milcheiweiß, Gemüse (Gewürze) Inhalt: 110 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,49 €31,73/kg

Snacks - Fidello

Koiran herkkuja – Vastuullisia herkkuja jokaiseen päivään

Fidellolta löydät laajan valikoiman maukkaita ja vastuullisesti tuotettuja koiran herkkuja. Etsitpä sitten palkintoja koulutuksesta, puruluita pitkäkestoiseen pureskelun iloon tai herkkua koirasi hemmotteluun, meiltä löytyy täydellinen herkku jokaiselle koiralle. Herkkumme on valmistettu luonnollisista ainesosista ja tarjoavat paitsi herkullisen maun myös terveyshyötyjä.

Miksi valita välipalat Fidellosta?

Fidellolla laatu on meille etusijalla. Herkkumme valitaan huolella vastaamaan koirasi tarpeita ilman tarpeettomia lisäaineita tai keinotekoisia makuaineita. Etsitpä sitten herkkuja, jotka täyttävät tietyn ruokavalion vaatimukset, tai haluat vain maukkaan herkun, valikoimastamme löytyy jotakin kaikenikäisille, -kokoisille ja -rotuisille koirille.

Suosittuja välipalavaihtoehtoja koirille

  • Koulutuspalkinnot : Pienet, terveelliset välipalat, kuten koulutusherkkumme, sopivat ihanteellisesti koirasi motivoimiseksi harjoitusten aikana.
  • Pureskelutabletit : Pitkäkestoiset pureskelutabletit, jotka tarjoavat paitsi pureskelun ilon myös auttavat hampaidenhoidossa. Tutustu esimerkiksi luihimme .
  • Hypoallergeeniset välipalat : Täydellinen koirille, joilla on herkkä vatsa tai ruoka-aineallergioita. Tutustu myös erikoisruokavalioihin lisätukea varten.
  • Terveelliset herkut : Välipaloja, joissa on ylimääräisiä ravintoaineita, kuten omega-rasvahappoja tai vitamiineja, jotka edistävät koirasi terveyttä.

Hemmottele koiraasi terveellisillä välipaloilla

Herkut ovat enemmän kuin vain herkkuja – niillä on tärkeä rooli koirasi koulutuksessa ja hyvinvoinnissa. Fidellolla tarjoamme herkkuja, jotka eivät ole vain herkullisia, vaan myös edistävät koirasi terveyttä. Valitsitpa sitten päivittäisen herkun tai erityisen palkinnon, voit luottaa huolella valittuun valikoimaamme luonnollisia ja ravitsevia vaihtoehtoja.

Lisää koirallesi Fidellossa

Herkkujen lisäksi Fidello tarjoaa kaikkea mitä koirasi tarvitsee:

Etsitkö parasta laatua olevaa rotukohtaista koiranruokaa? Tutustu rotukohtaisten koiranruokien valikoimaamme, joka sisältää sekä kuivaruokaa että tietylle koirarodulle erityisesti kehitettyä märkäruokaa.

Miksi tilata Fidellolta?

Fidellolla teemme koirasi hemmottelusta helppoa ja hauskaa. Tarvitsetko suuria herkku- tai ruokapakkauksia? Ei hätää, toimitamme suoraan kotiovellesi. Tilaa arkisin ennen klo 17.30 ja saat tilauksesi seuraavana päivänä, jopa lauantaisin! Palkitsemme sinut myös ilmaisilla lahjoilla yli 75 euron tilauksista. Tutustu lahjasivuumme tai osallistu lomakuvakilpailuumme saadaksesi lisäalennuksen. Fidello tarjoaa mukavuutta, laatua ja yllätyksiä – juuri sinulle ja koirallesi!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.