2329 tuotetta

Löydä etsimäsi AI
Tämä ominaisuus on vielä kehitteillä. Kuten ihmiset, myös digitaalinen avustajamme tekee joskus virheitä. Epävarma? Asiakaspalvelutiimimme auttaa mielellään.
  • Vähissä Trixie Premio Lamb Chicken Bagel

    TRIXIE Trixie Premio -lammas-kanabageli

    Torstai toimitetaan - 3 jäljellä varastossa

    Trixie Premio lampaan- ja kananlihabagelit 17 g 300 kpl Trixie Premio Lamb Chicken Bagels (17 g, 300 kpl) ovat herkullisia koiran herkkuja pienten, lampaan- ja kananlihalla täytettyjen bageleiden muodossa. Ne sisältävät 56 % lihaa ja eivät sisällä lisättyä sokeria. Koirasi rakastaa näitä herkullisia Trixie-bageleita heti! Nämä herkulliset herkut on valmistettu lampaasta ja kanasta, ja niissä on peräti 56 % lihaa, mikä tekee niistä proteiinipitoisia. Ne on valmistettu ilman lisättyä sokeria, ja ne ovat terveellinen palkinto koirallesi. Täydennysruoka koirille. - Koiran 'Bagel', valmistettu 56 % lihasta - Lammasta ja kanasta - 56 % lihaa, paljon proteiinia - Ei lisättyä sokeria Paino: 17 g Toimitetaan 300 kappaleen pakkauksissa Koostumus: Lammas 28 %, kana 28 %, vehnäjauho, riisijauho, glyseriini, öljy ja rasvat (puhtaasti kasviperäisiä), seesami Analyyttiset ainesosat: Proteiinia 23 %, rasvaa 5,5 %, hehkutusjäännöstä 4,5 %, raakakuitua 2 %, kosteuspitoisuus 18 %

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 3 jäljellä varastossa

    €192,95

  • Trixie Premio Lampasta

    TRIXIE Trixie Premio -lamppu

    Torstai toimitetaan - 15 jäljellä varastossa

    Trixie Premio -lampputahna 110 grammaa 110 gramman Trixie Premio -lammastahna on täydennysruoka koiralle maukkaassa lampaanmakuisessa tuubissa – kätevä palkinto koirallesi! Tahnaa voi antaa suoraan tuubista, mikä tarjoaa tehokkaan palkinnon. Se myös helpottaa lääkkeiden antamista. Tämä maukas tahna on gluteeniton ja valmistettu ilman lisättyä sokeria. Se on ihanteellinen koulutuspalkinto, ja koirasi rakastaa sitä! - Maukas palkitsemispasta koirille - Perustuu lampaanlihaan - Gluteeniton ja ilman lisättyä sokeria Koostumus: liha ja eläinperäiset sivutuotteet (40 % lammasta, 25 % siipikarjaa), perunajauho, maissitärkkelys, maitoproteiini, vihannekset (yrtit) Analyyttiset ainesosat: rasvaa 24,7 %, raakaproteiinia 9,8 %, raakatuhkaa 1,3 %, raakakuitua 0,2 %, kosteutta 60,1 % Sisältö: 110 grammaa

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 15 jäljellä varastossa

    €4,95

  • Trixie Premio Leverworstpate Tube

    TRIXIE Trixie Premio Liverwurstpate Tube

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    Trixie Premio -maksamakkara 110 g Trixie Premio Liverwurst 110 grammaa on koiran täydennysruoka, kätevä tuubi maukasta maksamakkarapateeta, täydellinen koulutukseen ja lääkkeiden antamiseen. Hemmottele koiraasi maksamakkarapateella! Käytä tätä patea koiran koulutukseen tai lääkkeiden antamiseen: se helpottaa sitä huomattavasti! Tämä pate on kehitetty erityisesti koirille, vähäsuolainen ja vähäyrttinen sekä gluteeniton. Valmistettu ilman lisättyä sokeria! - Koiran maksamakkaraa pateen muodossa - Putkessa, helppo antaa - Ihanteellinen palkintona koulutuksen aikana - Helpottaa lääkkeiden antamista - Gluteeniton ja ilman lisättyä sokeria Koostumus: liha ja eläinperäiset sivutuotteet (sianlihasta: 57 % sianlihaa, josta 28 % sianmaksaa), lihaliemi, rypsiöljy, gelatiini, vihannekset (mausteet, yrtit), herneen kuidut Analyyttiset ainesosat: rasvaa 27 %, raakaproteiinia 16,3 %, raakatuhkaa 1,4 %, raakakuitua 0,8 %, kosteutta 52,8 % Sisältö: 110 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    €3,95

  • Vähissä Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw

    TRIXIE Trixie Premio -jäätelö turskalla

    Torstai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    Trixie Premio -jäätelötikkuja turskan kanssa 9 cm 60 kpl Trixie Premio Lolly With Cod 9 cm 60 kpl on herkullinen täydennysherkku koirille, joka on valmistettu naudan nahasta ja turskasta. Tämä herkullinen välipala on todellinen herkku koirallesi. Se on turskatikkuri, jossa on raakanahkatikku. Kun koirasi on nauttinut pinnan, se voi tyytyväisenä pureskella raakanahkatikkua, mikä auttaa myös hampaidenhoidossa. - Herkullinen Trixien koiran herkku tikkarin muodossa - Naudannahkatikku turskatikulla - Raakanahan pureskelu auttaa hampaidenhoidossa Sisältö: 60 kpl à 9 cm Koostumus: Turska (76 %), purunahka, glyseriini, vehnäjauho, maissitärkkelys, mineraalit Analyyttiset ainesosat: Rasvaa 5 %, kosteus 18 %, proteiinia 40 %, raakatuhkaa 4 %, raakakuitua 1 %

    5% lisäalennus Fidello Family

    Torstai toimitetaan - 2 jäljellä varastossa

    €25,95

  • Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    TRIXIE Trixie Premio Marbled Lamb Softies -leipä

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100 g Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100g on koiran täydennysruoka. Ne ovat maukkaita, gluteenittomia välipaloja, jotka on valmistettu lampaasta ja kalasta, ja joiden kala- ja lihapitoisuus on vähintään 80 %. Terveellinen välipala koirallesi, gluteeniton! Nämä maukkaat herkut on valmistettu lampaan ja kalan sekoituksesta, mikä antaa niille ainutlaatuisen marmorisen ulkonäön. Herkku on täydellisen kokoinen annettavaksi herkuksi tai palkinnoksi. Tämä herkku on gluteeniton ja koostuu 72 % lihasta ja 8 % kalasta. - Maukas koiran herkku naudan nahasta, lampaanlihasta ja kalasta - Maukas ja pureskeltava välipala, joka estää tylsistymisen - Auttaa hampaiden hoidossa - Gluteeniton Koostumus: lammas (72 %), siika (8 %), maissitärkkelys, purunahka, kasviperäiset sivutuotteet, sorbitoli, kivennäisaineet. Analyyttiset ainesosat: proteiini 22 %, raakatuhka 4 %, rasva 4 %, raakakuitu 1 %, kosteus 18 % Vinkki: säilytä viileässä ja kuivassa paikassa Sisältö: 100 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Runsaasti varastossa - Torstai toimitetaan

    €2,95

  • Trixie Premio Horse Stripes

    TRIXIE Trixie Premio -hevosraidat

    Loppu varastosta

    Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 gr Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 g on täydennysruoka koiralle. Ne ovat maukkaita välipaloja, jotka on valmistettu 86 % hevosenlihasta. Raidat ovat gluteenittomia, joten ne ovat täydellinen ja terveellinen välipala koirallesi. Kompaktin kokonsa ansiosta ne sopivat myös erinomaisesti palkkioksi koulutustilaisuuksissa ja kävelyillä. - Koiran herkku, jossa on 86 % hevosta - Gluteeniton - Ihanteellinen palkkioksi Koostumus: hevosenliha (86 %), maissitärkkelys, sorbitoli, kasviperäiset tuotteet, kasviproteiiniuutteet, kivennäisaineet Analyyttiset ainesosat: proteiini 40 %, raakatuhka 5 %, rasva 5 %, raakakuitu 0,2 %, kosteus 20 % Vinkki: säilytä viileässä ja kuivassa paikassa Koko: 11 cm Sisältö: 100 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €5,95

  • Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Loppu varastosta

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Lachscreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Fischgehalt der Paste beträgt mindestens 35% (Lachs) und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung: Lachsbrühe, Lachsfleisch (35%), Rapsöl, Milcheiweißpulver, Hühnereiweißpulver.Inhaltsstoffe: Rohfett 15,6% Rohprotein 8,4%, Rohasche 1,3%, Rohfaser 1,0% Feuchtigkeit 70,9%.Inhalt: 110 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,49 €31,73/kg

  • Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Loppu varastosta

    mit Lamm Fleischgehalt 77 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €0,99 €16,50/kg

  • Trixie Premio Lamb Stripes

    TRIXIE Trixie Premio -lammasraidat

    Loppu varastosta

    Trixie Premio Lamb Stripes 100 g 10 kpl Trixie Premio Lamb Stripes 100 g (10 kpl) ovat herkullisia koiran herkkuja, joissa on ylimääräistä lampaanlihaa, peräti 90 % lihaa, eikä lisättyä sokeria tai gluteenia. Koirasi rakastaa näitä herkullisia Trixie-herkkuja heti! Nämä herkulliset suikaleet on valmistettu ylimääräisestä lampaanlihasta ja sisältävät peräti 90 % lihaa, mikä tekee niistä runsaasti proteiinia. Ne on valmistettu ilman lisättyä sokeria tai gluteenia, ja ne ovat terveellinen herkku koirallesi, ja niiden ainutlaatuinen maku tekee niistä nopeasti suosikin! - Lihaherkut koirille - Lammasta, vähintään 90 % lihaa - Runsaasti proteiineja - Ei lisättyä sokeria - Gluteeniton Koiran täydennysrehu (välipala) Koostumus: lampaanliha (90 %), maissitärkkelys, soijaproteiini, glyseriini, kivennäisaineet / ei lisättyä sokeria / gluteeniton / Säilytä kuivassa ja viileässä paikassa. Analyyttiset ainesosat: Proteiini 40 %, Rasvapitoisuus 6,0 %, Tuhka 4,2 %, Raakakuitu 0,5 %, Kosteuspitoisuus 25,0 %. Sisältö: 100 g Toimitetaan 10 kappaleen pakkauksissa

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,95

  • Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Trixie Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Loppu varastosta

    hoher Belohnungseffekt erleichtert das Verabreichen von Medikamenten glutenfrei und ohne Zuckerzusatz Inhalt: 110 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €3,49 €31,73/kg

  • Trixie Premio Leverworst

    TRIXIE Trixie Premio -maksamakkara

    Loppu varastosta

    Trixie Premio -maksamakkara XXL 300 g Trixie Premio Liverwurst XXL 300 gramman annospakkauksessa on koiran täydennysruoka. Erittäin suuri tuubi maukasta maksamakkarapateeta, täydellinen koulutukseen ja lääkkeiden antamiseen! Hemmottele koiraasi nuolemalla maksamakkarapateeta! Käytä tätä patea koiran koulutuksessa tai lääkkeiden antamisessa: se helpottaa sitä huomattavasti! Tämä pate on kehitetty erityisesti koirille, sillä se on vähäsuolainen ja yrttipitoinen sekä gluteeniton. Valmistettu ilman lisättyä sokeria! - Koiran maksamakkaraa pateen muodossa - Putkessa, helppo antaa - Ihanteellinen palkintona koulutuksen aikana - Helpottaa lääkkeiden antamista - Gluteeniton ja ilman lisättyä sokeria Koostumus: liha ja eläinperäiset sivutuotteet (sianlihasta: 57 % sianlihaa, josta 28 % sianmaksaa), lihaliemi, rypsiöljy, gelatiini, vihannekset (mausteet, yrtit), herneen kuidut Analyyttiset ainesosat: rasvaa 27 %, raakaproteiinia 16,3 %, raakatuhkaa 1,4 %, raakakuitua 0,8 %, kosteutta 52,8 % Sisältö: 300 g

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €6,95

  • Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Trixie Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Loppu varastosta

    Fleischgehalt 56 %, Fischgehalt 23 % mit Ente und Kabeljau glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 80 g Maße: 11 cm Zusammensetzung: Entenfleisch (56 %), Kabeljau (23 %), Rinderhaut, Glycerin, Maisstärke, Mineralstoffe | glutenfreie Rezeptur | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 5.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 36.0% Rohasche 4.0% Rohfaser 1.0%

    5% lisäalennus Fidello Family

    Loppu varastosta

    €2,49 €31,13/kg

Snacks - Fidello

Koiran herkkuja – Vastuullisia herkkuja jokaiseen päivään

Fidellolta löydät laajan valikoiman maukkaita ja vastuullisesti tuotettuja koiran herkkuja. Etsitpä sitten palkintoja koulutuksesta, puruluita pitkäkestoiseen pureskelun iloon tai herkkua koirasi hemmotteluun, meiltä löytyy täydellinen herkku jokaiselle koiralle. Herkkumme on valmistettu luonnollisista ainesosista ja tarjoavat paitsi herkullisen maun myös terveyshyötyjä.

Miksi valita välipalat Fidellosta?

Fidellolla laatu on meille etusijalla. Herkkumme valitaan huolella vastaamaan koirasi tarpeita ilman tarpeettomia lisäaineita tai keinotekoisia makuaineita. Etsitpä sitten herkkuja, jotka täyttävät tietyn ruokavalion vaatimukset, tai haluat vain maukkaan herkun, valikoimastamme löytyy jotakin kaikenikäisille, -kokoisille ja -rotuisille koirille.

Suosittuja välipalavaihtoehtoja koirille

  • Koulutuspalkinnot : Pienet, terveelliset välipalat, kuten koulutusherkkumme, sopivat ihanteellisesti koirasi motivoimiseksi harjoitusten aikana.
  • Pureskelutabletit : Pitkäkestoiset pureskelutabletit, jotka tarjoavat paitsi pureskelun ilon myös auttavat hampaidenhoidossa. Tutustu esimerkiksi luihimme .
  • Hypoallergeeniset välipalat : Täydellinen koirille, joilla on herkkä vatsa tai ruoka-aineallergioita. Tutustu myös erikoisruokavalioihin lisätukea varten.
  • Terveelliset herkut : Välipaloja, joissa on ylimääräisiä ravintoaineita, kuten omega-rasvahappoja tai vitamiineja, jotka edistävät koirasi terveyttä.

Hemmottele koiraasi terveellisillä välipaloilla

Herkut ovat enemmän kuin vain herkkuja – niillä on tärkeä rooli koirasi koulutuksessa ja hyvinvoinnissa. Fidellolla tarjoamme herkkuja, jotka eivät ole vain herkullisia, vaan myös edistävät koirasi terveyttä. Valitsitpa sitten päivittäisen herkun tai erityisen palkinnon, voit luottaa huolella valittuun valikoimaamme luonnollisia ja ravitsevia vaihtoehtoja.

Lisää koirallesi Fidellossa

Herkkujen lisäksi Fidello tarjoaa kaikkea mitä koirasi tarvitsee:

Etsitkö parasta laatua olevaa rotukohtaista koiranruokaa? Tutustu rotukohtaisten koiranruokien valikoimaamme, joka sisältää sekä kuivaruokaa että tietylle koirarodulle erityisesti kehitettyä märkäruokaa.

Miksi tilata Fidellolta?

Fidellolla teemme koirasi hemmottelusta helppoa ja hauskaa. Tarvitsetko suuria herkku- tai ruokapakkauksia? Ei hätää, toimitamme suoraan kotiovellesi. Tilaa arkisin ennen klo 17.30 ja saat tilauksesi seuraavana päivänä, jopa lauantaisin! Palkitsemme sinut myös ilmaisilla lahjoilla yli 75 euron tilauksista. Tutustu lahjasivuumme tai osallistu lomakuvakilpailuumme saadaksesi lisäalennuksen. Fidello tarjoaa mukavuutta, laatua ja yllätyksiä – juuri sinulle ja koirallesi!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Kirjaudu sisään

    Unohditko salasanasi?

    Eikö sinulla ole vielä tiliä?
    Luo ilmainen tili ja nauti monista eduista.